Já si snad ty umělce v metru vylosoval!

Minulý týden jsem psal o malíři, který místo umění, tvořil ve vagónu metra nepořádek. A dnes další „umělec„! Fotograf! Asi si říkáte, čím by fotograf mohl pohoršovat okolí? Snad namířeným objektivem na projíždějící metro? Nebo snad focením procházejících lidí? Focením nástupiště, jezdících schodů, nebo jiných detailů? Vždyť turisté si také fotí všechno možné a hlavně i to nemožné.

  
Ne, bylo to jeho chování. Nejen, že se nedržel, což za jízdy odporuje Přepravnímu řádu, ale je to i bezohledné vůči ostatním cestujícím. Ale bezohledně kolem sebe trousil bacily. Kašlal, pšíkal, prskal a neustále popotahoval. Neměl čas se držet tyče, natož si dát ruku před pusu, musel držet foťák a soustředit se na prohlížení své tvorby.

V době chřipkové epidemie, ale i mimo ni, je takové chování více než nevhodné, nehygienické, nechutné, ale hlavně neomluvitelné. Brrr… ještě teď se oklepu zhnusením. Ve chvíli, kdy jsem mu nabídl papírový kapesník, aby chrchlal aspoň do něj, raději vystoupil. Taky dobře, ale bacili v té době už dávno bloudili metrem a hledali svou oběť. 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Já si snad ty umělce v metru vylosoval!

  1. jolana88 napsal:

    😆 PS: Naprosto chápu – kapesníky „NeNÁpadně“ nabízím i důchodcům. V Japonsku bych nevydržela 😉

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s