A jaký držák na nápoje máte vy?

 

Poměrně pravidelně, se na našem depu v Brně, sejdu s kolegou Milanem z Budějc (Českých Budějovic). Udělali jsme si z toho takový rituál. Káva z automatu, sušenka, také z automatu, Milan teď naposledy překvapil a přivezl Hořické trubičky 😉 Samozřejmě nesmí chybět cigaretka. Pokecáme, co je nového a pak zalezeme každý do svého tahače a čekáme na řidiče, který jede proti nám.

IMG_2794

Abychom se nemuseli vracet do hlavní budovy vyhodit kelímky a obaly, začali jsme je zastrkovat do rámu tahače. Je tam přesně pět děr, stejně, jako je pracovních dní v týdnu. Takže? Na konci týdne máme všechny otvory pěkně obsazené. Aspoň je vidět, že jsme ani jeden den nevynechali. 🙂

Kdo by si myslel, že jsme čuňata, že místo, abychom kelímky hodili do koše, necháme je někde na silnici cestou, ten se mýlí. Kelímky drží v rámu pevně a ani víření vody a vzduchu mezi tahačem a návěsem, kelímky z rámu nevytáhne. To musím udělat až já, když v sobotu ráno jedu s tahačem na myčku.

A jaký držák nápojů máte na svém autě vy? 😉

P.S. Při soustředěném pohledu, je ve dvou kelímcích vidět i obal od sušenky. 😀

Příspěvek byl publikován v rubrice zápisky truckera se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s