Před vámi je hlášen radar!

Kdo by neznal toto hlášení navigačního systému, upozorňující na místo, kde je rychlost vozidla monitorována kamerovým systémem.

S příchodem iPhonu (za zapůjčení tímto opět děkuji @pavlosji) jsem po dlouhé době, začal používat WAZE. Od chvíle, kdy jsem Waze naposledy používal, se nabídka stabilních radarů mnohonásobně rozrostla a jejich aktuální zobrazování je mnohem přesnější. Za to patří dík všem aktivním uživatelům systému a správcům jednotlivých oblastí.

Včera v noci jsem se zaposlouchal do hlášení jednotlivých událostí, které lze, pro zobrazení, individuálně nastavit každým uživatelem. Osobně mám zapnuta všechna hlášení, v okruhu 5km, od místa, kde se nacházím. Dřív jsem si to tolik neuvědomoval, až nyní, že informace před vámi je hlášen radar, se chová macešsky, k jednotlivým zařízením, ve kterých Waze používáme.

Proč macešsky? Vždyť si to jenom představte. Bez mobilního telefonu, ve kterém má uživatel Waze nainstalován, neudělá pomalu ani krok, neujede ani kilometr. Umělá inteligence a přiznejme si to, mnohý chytrý mobilní telefon je chytřejší než jeho uživatel, plně ovládá všechna elektronická zařízení.
Takže, představa číslo dvě: Jedete sami v autě, v držáku na palubní desce mobilní telefon, s aktivním Waze a najednou „Před vámi je hlášen radar!“ Ale jak jako před vámi? Ano, v autě jste sami, ale co ta chudák umělá inteligence, klepající se v držáku? Ta je vosk? 😮

Proto navrhuji programátorům a překladatelům hlasové navigace Waze, aby opravili toto hlášení na:
Pozor, před NÁMI je hlášen radar!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice zápisky truckera se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Před vámi je hlášen radar!

  1. GinBook napsal:

    Celkem jsem se pobavil. 🙂

    Zkusím to navrhnou koordinátorovi…………. přemýšlíííí…….. nééé to nééé, nebudeme oslovovat telefon. 😀

    Jinak forum máme tady: https://www.waze.com/forum/viewforum.php?f=22

    GinBook

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s