A je po svátcích!

Nevím kolik z vás, ale já už dnes několikrát prohlásil: „Ještě, že už je po svátcích!“ Rok od roku prožíváme oslavy příchodu Nového roku s menším a menším nadšením. Silvestr je pro nás den, jako každý jiný a jen pro to, že se po půlnoci změní číslice v letopočtu, nemáme důvod to přivítat nějak jinak, než jako každý jiný, nový den.

Chtěli jsme #navsi zůstat do neděle, nakonec jsme se do Prahy vrátili už dnes. Obleva zničila vsěchnu tu bílou krásu, která nás vítala při příjezdu. Noční mrazík vždy zhutnil to, co nestačilo pod teplotním náporem roztát a ráno jsme si malém vždy rozbili držku na zmrzlém trávníku a příjezdové cestě k chalupě. Teplo a déšť, přes den dokonal dílo zkázy a zimní idylka byla pryč.

Nejen mizející sníh a déšť, ale i jiné (nyní nepublikovatelné) okolnosti, vyůstily v rozhodnutí, že pojedeme domů. Úklid chalupy byl dílem okamžiku a odpoledne jsme už seděli v autě, směr Praha. Tak, jako jsme v létě rádi prchali z města, tentokrát jsme se rádi vraceli. #navsi jsme se zvířaty přečkali Silvestrovské oslavy a nic víc nás tam tentokrát nenutilo déle setrvávat. I na psech byla vidět úleva, když před barákem vyskakovali z kufru auta.

Ještě, že už je po svátcích!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na A je po svátcích!

  1. jolana88 napsal:

    asi se na to každý díváme jinak.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s