Když marodí pes!

Na nemocné zvíře, je smutný pohled. Když se nejedná o žádné viditelné zranění, prvních příznaků si ani nemusíte všimnout. Zvíře vám neřekne co a kde ho bolí. Ani svoji bolest neumí popsat. Při návštěvě veterinární ordinace, je jen na vás, jak dokážete veterináři popsat všechny symptomy a na jím samotném, aby správně stanovil diagnózu a zahájil léčbu. Včasné odhalení problému, znamená i rychlejší uzdravení vašeho mazlíčka.

Bacardi má od včerejšího odpoledne zažívací problémy. Že je problém, dal vědět v minutě dvanácté. Večer bylo jasné, že bez veterinárního vyšetření to nezvládne. #mojezlato kontaktovala naší veterinářku, domluvila s ní na dnes schůzku a celou noc se o něho starala. Dopoledne jsme vyrazili do Nymburka na vyšetření.

Cestu, vyšetření, odběr krve, zavedení kanyly i aplikaci léků, zvládl bez větších problémů. Není nad to, mít psa naučeného na různá vyšetření. Vše zvládá bez problému. Ještě v ordinaci dostal kapačkou huhu koktejl léků a infúzi na závodnění.

Původně jsme měli do Nymburka jet v pátek na očkování obou psů. V této situaci byla naočkována jen Aiky. Péči a pozornost veterinářky, si náležitě užívala.

Po hodině infúze, jsme se vydali na zpáteční cestu. Ještě odpoledne u Bacardiho byly vidět přetrvávající potíže, ale večer již bylo patrno mírné zlepšení. Léky i infúze začaly zabírat. Ještě čekáme na výsledky laboratorních testů. Dle prvních informací, to zatím vypadá dobře.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s