Výročí svatby – 20let!

Dnes jsme s #mojezlato oslavili 20let, co jsme si řekli ANO. Je to bezmála polovina našich životů, které jsme společně prožili. Zažili jsme chvíle dobré i špatné, smutné i veselé. Všechny jsme ustáli, tu s menším, tu s větším, vypětí sil.

Pamatuji si, ještě jako kluk, když moji rodiče slavili 25let společného života. Říkal jsem si, že jednou bych to chtěl také zažít. A hele, skoro je to tady.

Možná se mě zeptáte na recept, jak tak mladí lidé, ano, jsme s #mojezlato mladí, vždyť je nám oběma lehce přes čtyřicet, mohou tak dlouho vydržet spolu. Na to byste se v prvé řadě měli zeptat jí, ale určitě by vám odpověděla, tak jak to nyní říkáme našim mladým, že je to hlavně o toleranci a vzájemném respektu.

Vím, že #mojezlato čte můj Zápisník, tak bych ji i touto cestou chtěl říct: „Zlato, děkuji ti za každý den, který jsme společně prožili a věřím, že mnoho a mnoho dalších společných, je ještě před námi. Miluji Tě! :-*

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 reakce na Výročí svatby – 20let!

  1. Petra napsal:

    Gratuluji:) Moji rodiče oslavili 40 let letos a babi s dědou 61 let 🙂 Tak ze ať Vám ten vztah vydrží co nejdéle 🙂

  2. jolana88 napsal:

    Gratulace – oběma 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s