Slaný dort od #mojezlato

Dnes si spokojený zákazník odvezl slaný dort, který na jeho objednávku vytvořila #mojezlato.

Byl to již několikatý dort, který #mojezlato vytvořila na objednávku pro někoho z okruhu našich známých. Nevytváří jen slané, ale i sladké překvapení. Vše podle přání zákazníka.

#mojezlato nejprve nabídne seznam použitých surovin a návrh vzhledu výrobku. Je-li zákazník spokojen, začíná samotná výroba dortu. Ta podle náročnosti trvá od 5-10hod. čistého času. Základ dortu a základní zdobenín je vytvořeno den před předáním. Před samotným převzetím, je dokončena finální úprava, aby byla, u zdobících surovin, zaručena jejich čerstvost.

Dorty #mojezlato vyrábí jen za cenu surovin, které do nich vloží. Výroba, zdobení, úprava, návrh ji baví. Vždy říká: „Nedělám to proto, abych na tom vydělala, ale pro tu radost, když mi zavolají, nebo pošlou fotky s reakcí obdarovaného a hostí!„.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Slaný dort od #mojezlato

 1. jolana88 napsal:

  šikovná .. klidně by to i na živnost bylo .. (a to vím o jaké piplačce mluvím 🙂 ) Známá dělá „kytice pro chlapy“ – taky jen pro radost – a taky dost dobré …

  • jiproch napsal:

   Jako živnost zatím tuto svoji aktivitu neplánuje. Důvodem jsou přísné hygienické normy. Proto tvoří tyto „dobroty“ jen pro přátele. 🙂

   2014-08-29 21:40 GMT+02:00 zápisník @jiproch :

   >

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s