Náš zákazník, náš pán! Ale někdy je to pěkný … otrava!

S výkladkou zboží mám svoje zkušenosti. Těch několik hobby marketů, kam jezdím, mám již zmáknutytých a vím, kdy je nejlepší čas přijet. Někde máme vykládací okno, jinde čekáme, až se dostaneme na řadu. To je prostě naše práce.

Čas od času, je potřeba jet místo malého auta. Ať už z jakéhokoli důvodu. Jasně, že se mi to nelíbí, reptám a provokuji dispečery, proč tam mám jet, že malé auto také nebere naše zásilky. Ale je to jen takový slovní a emocionální boj. Stejně s tím nic neudělám. Naložím a jedu.

Někdy je to zábava, jindy opruz první třídy. Tak třeba dnes. Všimli jste si, že tento týden píšu pořad jen o problémech spojených s dopravou zboží? 😉 Takže dnes. Opět atypická zásilka, kterou nemohlo odvést malé auto. Zásilka z Německa, určená pro jednu z prodejen řetězce. Krásný dřevěný regál, složený z mnoha dílů a k tomu dvě palety se zbožím. Nic, co by mělo být problém převzít. Jenže problém to byl. Kompetentní osoba, která o zásilce ví, nebyla na marketu přítomna.

Když to vypadalo, že už, objevil se problém s načtením kódu na zásilce, aby mohlo být zboží zařazeno pod správnou položkou. Řešení problému si vyžádalo další čas, mnoho telefonátů, až nakonec, sám ředitel marketu, musel rozhodnout, aby zboží bylo přijato jako volné! 😮 Nic nebránilo vyložení nákladu a já mohl, po 2:25hod., odjet.

Jediné, co mě celou dobu mrzelo, byla nepřítomnost dalších dopravců a zejména „centrály„, kdy by odpovědní pracovníci, museli konat rychleji!

Nejen, že je příjezd k těmto marketům ztížen, pro dodavatele, různými omezeními, třeba průjezd parkovištěm pro zákazníky, ale mnohdy si markety z dodavatelských vozidel, dělají další uskladňovací místo. Co na to dodavatelé, potažmo dopravci? Nic, jsou rádi, že mají práci.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice zápisky truckera se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s