Sousedi a stavební práce!

Sousedy si člověk většinou nevybírá. Dvojnásob to platí o sousedech zaměstnavatele. Tedy o sousedech, kteří jsou bezprostředně vedle místa všeho pracoviště. O problémech s nočním hlukem a stížnosti starousedlíků bydlících vedle našeho depa, jsem psal již několikrát. V poslední době, se však v areálu, kde máme depo, začalo něco dít.

Někdy začátkem června se zde objevila stavební firma a začala stavba protihlukové stěny. Podle chystaných základů to vypadalo, že se spíš chystá stavba nové haly. Základy pro stěnu se táhly podél celé haly Parcel. Dost na tom, že nám byla odříznuta jedna z přístupových cest k hale a přistavování Parcel návěsů, pro výkladku a nakládku, se stalo přehlídkou řidičského umění. Muselo dojít i k omezení pro řidiče dodávek, abychom mohli s návěsy v prostoru projíždět.

Odpoledne, kdy jsou stavební práce v největším proudu, je možnost projetí, byť jen se samotným tahačem, skoro nemožná. V období prázdnin, kdy se na překladiště jezdí jen s jedním návěsem, to tolik nevadí, ale jestli stavba nebude dokončena, do období podzimní sezóny, bude to zajímavé! 😮

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice zápisky truckera se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s