Operace “nájemník“ ukončena!

Zítra nabyde právní moci, rozhodnutí Městské části, o zrušení trvalého pobytu nájemníka na naší adrese. Tím bude ukončeno období obav o náš majetek.

23. června, proběhlo jednání příslušného Občansko-správního odboru Městské části, o zrušení trvalého pobytu nájemníka na naší adrese, který jsme podali na přelomu června. Jednání proběhlo rychle, za přítomnosti všech účastníků. Nikdo neměl proti žádosti námitky, i nájemník souhlasil s převedením adresy trvalého pobytu na ohlašovnu úřadu Městské části. Za dvacet minut bylo rozhodnuto. 26. června, přišlo z úřadu Městské části, Rozhodnutí o zrušení adresy trvalého pobytu. Zítřejším dnem, toto rozhodnutí nabyde právní moci.

Příští týden se zastavím na úřadě pro Doložku právní moci, kterou budu moci případným věřitelům nájemníka, zamávat před nosem, s vědomím, že náš majetek je v bezpečí. Konečně jsme dočkali toho, o co jsme celou dobu bojovali. Nebát se každého zazvonění u domovních dveří.

Bylo to dlouhé, stálo nás to mnoho úsilí, zajišťování mnoha písemností, které se museli doložit, času a také peněz. Na.začátku jsme vůbec netušili, jak dlouho to bude trvat a jaký bude výsledek. Úřední moloch, je úrední moloch a jeho rozhodnutí, bývají občas do nebe volající. Vydrželi jsme a dočkali se.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s