Vyměnili jsme dva psy, za jedno miminko!

Včera jsme nechali za sebou Prahu, doma Denise se psy a s Kubíkem a #mojezlato vyrazili k jejím rodičům, kteří bydlí u Mariánských Lázní. Poprvé dva dny sami s vnoučkem, poprvé dva dny bez psů. Zvládne Kubík tak dlouhou cestu? Dokáže se Denis sám postarat o psy a kočky sám? Dokáže se postarat sám o sebe? Otázky, na které jsme znali otazníky, ale stejně jsme čekali, jak to dopadne.

První zkouška přišla před Plzní, kdy jsme zastavili na benzínce. Kubík se začal budit a tak jsme po rychlém nakrmení pokračovali v cestě. Kubík už neusnul, naopak, chvilku mu trvalo, než se uklidnil. Probudil se po hodině cesty, bylo mu horko, měl hlad a další hodina cesty ještě před námi. Ale #mojezlato to zvládla naprosto bravurně, já nasadil rychlejší tempo 😉 a ve dvě hodiny, přesně jak jsme předpověděli, jsme zastavili před barákem.

Kubík dostal čisté oblečení, čerstvě uvařené mlíčko a byl tím nejspokojenějším miminkem v širokém i dalekém okolí. Když se naobědvali dospělí, naložil jsem Kubíka do kočárku a vyrazili jsme ven, na čerstvý, venkovský, vzduch. 😉 Za hodinu jsme byli zpět a protože Kubík ještě spal,zůstal jsem s ním na dvorku.

image

Do večera ještě daleko, tak jsme jeli navštívit bráchu #mojezlato s přítelkyní. Počasí nám ovšem nepřálo a Kubíkovi se už chtělo spinkat, tak jsme se vrátili, Kubíka ošplouchli, nakrmili a uložili ke spaní.

Ošklivé počasí se ze včerejšího podvečera, protáhlo na celý dnešní den. Dopoledne jsme s #mojezlato vyrazili ještě s Kubou na procházku,s tím, že jestli přestane pršet, mohli.bychom před návratem do Prahy ještě zajet přímo do lázeňského města, projít se po kolonádě. Už jsme to však nestihli.

Největší radost z našeho návratu měli psi. Vlastně jako pokaždé. Jim stačí, abychom odešli jen do obchodu a po návratu mají radost, jako by nás neviděli, minimálně přes noc. Vždyť oni jsou naše nejmilovanější děti. Za nic na.světě bychom je nevyměnili. Jo, nechat je doma, někomu na hlídání, to přeci není žádná výměna. No ni? 😀

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s