Jeden dotek je víc než deset slov!

Poslední dny žijeme s #mojezlato strašně hekticky. Události, které se kolem nás odehrávají, nás vyčerpávající psychicky. A nejen doma, ale už i v práci.

Skladníkům jsem včera vysvětloval, jak skládat palety do balíkového návěsu a dnes byli překvapeni, že se jim tam normálním způsobem zase nevejdou! „Je to marné, je to marné, je to marné.“ A tak to jde den za dnem.

Člověk pak přijde domů a hned mezi dveřmi se na něho „vrhnou“ fafíci. Těm je úplně jedno, jakou máte náladu a jak se cítíte. Oni prostě mají radost z každého okamžiku, kdy jste s nimi a věnujete jim pozornost. Oni vám na oplátku dávají najevo svoji lásku a oddanost. Co poté může být větším projevem vzájemného přátelství, než když vám vloží svoji packu do ruky.

image

V tu chvíli zapomenete na všechny problémy a starosti, se kterými  jste se potýkali celý den. Sedíte proti sobě, packu v dlani a necháváte vesmír plout kolem sebe.

A je jedno, jestli svíráte packu čtyřnohého přítele, nebo někoho, koho máte rádi. Důležité je, mít vedle sebe někoho, kdo dokáže sdílet vaše pocity. Někoho, kdo dokáže mlčky sedět vedle vás a vy cítíte, že vaše myšlenky jsou spojené.

Nebuďte na svoje problémy a starosti sami!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu, zápisky truckera se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s