Když je dobrý lékař, jedeme za ním, třeba až na konec světa!

Dobrých lékařů, ať humánních, či veterinárních, není nikdy dost. Proto si jich klienti cenní tak, že v případě změny adresy ordinace, jezdí za nimi, třeba i „na konec světa„.

Tak to máme i my, s naší veterinářkou. Po „rozpadu“ ordinace v Praze, si otevřela ordinaci v Nymburku. Naším psům končilo roční přeočkování, tak jsme se dnes vydali do Nymburka. Protože je slečna doktorka naše velká kamarádka a Kubíka zatím viděla jen na fotkách, které ji poslala #mojezlato, rozhodlo jsme se, že jej vezmeme s sebou.

Včera jsem si od rodičů půjčil auto, do naší „Beruny“ bychom se stěží vešli a dopoledne vyrazili na cestu. Pondělní silnice, to je jeden velký chaos. Zvolil jsem cestu, co možná nejdál od hlavních komunikací. Počasí tak akorát na cestu s kojencem a psy. Těsně před desátou jsme byli v Nymburku.

image

Vyšetření obou psů a jejich přeočkování bylo „dílem“ několika minut. Zbytek času se holky věnovaly Kubíkovi. Jak má cestování rád, dnes nebyl „ve formě„. Částečně za to mohl hlad, částečně plná plenka. Když vše bylo napraveno ke spokojenosti obou stran, začal Kubík předvádět svoje „mimi“ grimasy.

image

Nemohlo chybět i focení s „tetou, která ubližuje zvířátkům„, jak s oblibou říkáme našim veterinářům. 🙂

Práce nepočká, cesta domů daleká a Kubík potřeboval spinkat. Příště přijedeme buď jen se psy, nebo jenom s Kubíkem. Kombinace všech „živočichů“ je neslučitelná s možností v klidu si popovídat. Pořád platí pozvání k posezení a grilování u rodičů „slečny“ veterinářky. Když času je tak málo. 😦

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Když je dobrý lékař, jedeme za ním, třeba až na konec světa!

  1. jolana88 napsal:

    proč všude slyším „času je málo“? už dlouho dělím věci na „zásadní“ – a „počkaj“ – a fakt počkají 🙂 Taky mi nedávno přišel odkaz na blog Báry – místo nemám čas si říct „není to pro mě důležité“ .

    • jiproch napsal:

      S tím naprosto souhlasím, blog jsem četl. V tom smyslu slova to mělo vyznít, že vnouček snědl jednu porci a další jsme s sebou neměli a já se potřeboval vyspat, protože mám tento týden noční. Omlouvám se za zavádějící termín. 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s