Správní řízení s „nájemníkem“ začalo!

Po osmi pracovních dnech, od podání žádosti na Městský úřad, dnes přišlo „Zahájení řízení o zrušení trvalého bydliště nájemníka“ na naší adrese. Jelikož toto rozhodnutí přišlo i „nájemníkovi“ na naši adresu, je jasné, že jeho slib o zrušení trvalého pobytu, bylo jen „mlácení prázdné slámy„.

Co dál? Oznámení pro něho bude uloženo na poště po dobu 10 dní. Podle Oznámení o zásilce, bude toto Rozhodnutí považováno za doručené, i když si jej „nájemník“ nevyzvedne. Na konec června je stanoveno datum, kdy se máme dostavit na příslušný úřad, k podání dalších důkazů, návrhů a připomínek. Kdo se bez omluvy nedostaví, může být stíhán pokutou, až ve výši 50.000 Kč.

Co čekáme? S #mojezlato jsme si svoje obsílky již vyzvedli. „Nájemníkovi“ jsem tuto skutečnost oznámil prostřednictvím SMS zprávy, aby se neřeklo, že jsem jej neinformoval o doručení Doporučené pošty. Nevíme, jestli se k příslušnému jednání dostaví, tudíž, jaké bude pokračování v celé kauze. Důležité pro nás je, že správní orgán zahájil řízení, které povede k našemu, aspoň trochu, klidnějšímu spánku.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s