Chtěli bychom mít domeček se zahrádkou!

Milujeme s #mojezlato chvíle na chalupě #navsi. Zahrada, která patří jen psům, celý den otevřené dveře chalupy, kdy si vítr pohrává jen se záclonami v okně. Jasně, kolem baráku je pořád práce, ale to je i doma v paneláku. Ale tam je to nějaké jiné.

Chtěli bychom vlastní domek. Chatičku. Když už ne na bydlení, tak alespoň na víkendy a dovolenou. Teď, když je u nás #SkoroSnacha a @kloucek_vnoucek, tak dvojnásob. Mohl by být celý den na čerstvém vzduchu. Jediná možnost, jak se k nějakému domečku dostat, je výměna za náš pražský byt. Jenže za jeho cenu, by to byl domeček někde daleko od Prahy. A to nechceme, s ohledem na studium Denise. Slíbili jsme mu, že dokud bude studovat, zůstaneme v Praze.

Včerejší odpoledne jsme strávili s #mojezlato u přátel. Vzali jsme s sebou #SkoroSnacha s Kubíkem. Byl nádherný den, tak proč být zavřený v paneláku. Vydrželi jsme tam 5,5hod. A bylo to úžasné. Po celou dobu jsme byli na terase. Před sluníčkem chráněni slunečníky, tekutiny v těle doplňovali kvalitní domácí limonádou a abychom neměli hlad, paní domu přichystala výborné občerstvení.

image

Kubík si užíval, celé odpoledne, ve vypůjčeném kočárku, ač jsme s sebou měli vlastní. Bylo to s ním úžasné. Když už se mu nechtělo ležet, střídali jsme se v jeho chování. Užili jsme si to jak my, tak i on. Kdy nebyla neděle a my si s sebou vzali mikiny, určitě bychom tam vydrželi ještě déle. Takhle jsme se domu vrátili v půl desáté.

Když #SkoroSnacha přenášela Kubíka z kočárku do postýlky, ten jenom na chvilku otevřel oči a zase tvrdě usnul. Pobyt na čerstvém vzduchu mu jenom prospěl. 🙂 Tak snad se brzy dostaneme na naši chalupu, abychom si takových chvil užili mnohem víc.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s