Měníme značku výživy!

Tak jako si dospělí vybírají restauraci podle kvality, značku oblíbeného produktu, výrobce potravin podle chuti, tak i kojenci a batolata, mohou vybírat z několika druhů výživových doplňků. Tedy ne přímo kojenci a batolata, ale jejich rodiče, když poznají, že dosavadní výrobek přestane jejich dětem vyhovovat.

Stejně tak, se dnes #SkoroSnacha rozhodla, pro změnu „mlíčka„, které dostává @kloucek_vnoucek. Až dosud byl dokrmován mlékem Nutrilon. V posledních dnech začal mít Kubík problém se stolicí. Bříško bolelo, ale „bobek“ ne a ne vyjít. Radila se s jinými maminkami, radila se s dětským lékařem. Výsledkem byl návrh, na změnu značky kojeneckého mléka.

image

Dle různých hodnocení, se rozhodla vyzkoušet mlíčko Beba od Nestlé. Hned při prvním krmení, byl vidět rozdíl. Když Kubík „papal“ Nutrilon, často dělal pauzy. Chvilku si odpočinul a pokračoval v jídle. U nové výživy dokázal být přisátý k lahvičce, dokud nebyla prázdná. Stejně tak v poledne i odpoledne.

Někdo by mohl říct, že čtyřtýdenní dítě nemá chuť. Asi je to individuální, ale Kubík ji určitě má. Teď už jen, aby přestaly problémy se stolicí.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s