Konečně máme dřevěnou postýlku pro Kubíka!

Jeden by neřekl, jakou práci dá sehnat klasickou dětskou dřevěnou postýlku s nastavitelnou výškou roštu. Tedy když si chcete koupit „fungl“ novou, tak to takový problém, ale mi ji potřebujeme jen na dny, kdy u nás bude #SkoroSnacha s @kloucek_vnoucek. Možná to budou dny, možná týdny, možná měsíce. Pro případ, že to budou opravdu jen dny, nebo týdny, stačí postýlka „z druhé ruky„.

Internetové bazary jsou plné dřevěných postýlek. Ale buď nelze nastavit výšku roštu, nebo jsou bez matrace. Když  už je nabídka postýlky kompletní, tak je prodejce nejlépe z Moravy, nebo za ni chce „nekřesťanské“ peníze. To už by se nám vyplatilo ji koupit po částech.

Ve středu našla #mojezlato inzerát, který perfektně vyhovoval našim požadavkům. Polohovatelný rošt i matrace. Prodejce je zřejmě domácí kutil, protože k postýlce přidělal i kolečka, pro snazší manipulaci.

postýlka

Přes den jsme si „plácli“ a v neděli, až se k nám Kubík s maminkou přestěhují, bude už spinkat v „nové“ postýlce. #SkoroSnacha se už k němu nebude muset naklánět do cestovní postýlky, kterou jsme prozatím používali.

Tímto také děkuji všem, kteří na sociální síti Twitter dali RT mému tweetu, že sháním postýlku. A zejména pánům @hunackovo, @zekon1, @KarelKroupa a @Jaack74, kteří se ozvali s nabídkou.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Konečně máme dřevěnou postýlku pro Kubíka!

  1. Pingback: A máme všechno pod střechou! | zápisník @jiproch

  2. jolana88 napsal:

    ani jsem netušila, kolik pamatuji. Bývaly postýlky – polohovatelné atd. , a to Včetně koleček na jedné straně. Fakt, nekecám …Kdo nezažil, nepochopí.

    • jiproch napsal:

      Pamatuji a potvrzuji! 🙂 A to jsem ještě zapomněl zmínit fakt, že naši kluci měli postýlku u které se jedna (delší) strana dala stáhnout dolu, aby byla snazší manipulace s miminkem, popřípadě, aby starší děti mohli sami vlézt do postýlky a rodiče je tam pak bezpečně na noc „uzavřeli“. Ovšem do chvíle, než děcko zjistilo, jak se dá ta „postranice“ otevřít. 😀 Jsou to krásné vzpomínky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s