Jak jsme pekli s Láďou Hruškou!

Čas od času mám to štěstí, že zhlédnu v hlavním večerním zpravodajském čase Televize Nova, kuchařské umění v podání Ládi Hrušky. Kdo někdy viděl, zná, kdo nezná, ať se podívá do internetového archivu Televize Nova. Ve zktrace: Láďa Hruška před televizní kamerou tvoří z diváckých receptů jídla, která, když jsou vyrobená v domácích podmínkách jsou levná, ve srovnání s výrobky v nákupních centrech, nebo restauracích. Jídla, zhotovená ze surovin, jejichž kombinace by vás normálně ani nenapadla.

Dnes se #mojezlato rozhodla, že jeden z jeho receptů vyzkoušíme. Šlo o Domácí kakaové sušenky. Jejich výroba je velmi jednoduchá, nenáročná, rychlá a výsledek je hlavně chutný!

image

A tak je to se všemi recepty v podání Ládi Hrušky. U diváků je jeho pořad oblíbený. Vybírá z diváckých receptů a ty nejzajímavější sám vyzkouší a nabídne divákům k vyzkoušení. Zatím jsem se nesetkal s receptem, který by byl televizními diváky odmítnut.

Tak jako profesionální kuchaři pohrdají Jirkou Babicou, který jakoukoli ingredienci dokáže nahradit čímkoli jiným, tak potravinářské řetězce odmítají „reportáže“ Ládi Hrušky. Ale proč, protože nabízí lidem recepty, které jsou levné, ale přesto chutné?

Je důležité co si myslí potravinové řetězce, nebo obyčejní lidé?

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 reakce na Jak jsme pekli s Láďou Hruškou!

 1. jolana88 napsal:

  zvl. když jde o recepty „znovuobjevené“. V dnešní době, jak já říkám „ohřevu“ – se, naštěstí, čím dál více lidí začíná zase zajímat o prosté vaření. Ono to totiž jde a funguje.

  • jiproch napsal:

   Přesně tak. Pryč je doba, kdy jsme se někam hnali, nebyl čas na přípravu jídla. Teď lidi, a třeba právě díky Hruškovi, zjišťují, že lze rychle a chutně připravit téměř cokoli. 🙂 Nemám zpravodajství TV Nova rád, ale toto se mi líbí.

 2. Pavel Stárek napsal:

  Obchodní řetězce nemůžou potřebovat, aby lidé nakupovali levně.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s