Veterinární ordinace MVDr. Dočkalová – Nymburk!

Včera jsme se s #mojezlato byli pozváni na kolaudaci nové veterinární ordinace, která byla otevřena 1.4. v Nymburce. Provozuje ji MVDr. Dočkalová, která byla dlouho kolegyní #mojezlato v Praze. Je to úžasná slečna doktorka, které je neskutečně šikovná a mezi klienty v Praze byla velmi oblíbená.

2014-05-03 13.07.38

Ordinaci otevřela v místě bývalé veterinární ordinace MVDr. Jaroslava Poura, který ji zde vybudoval a dlouhá léta provozoval. V místě se nachází i obchod s krmivy a chovatelskými potřebami Pamlsky Nymburk a Salón pro úpravu Vašich psích a kočičích mazlíčků.

Oslava to byla krásná, taková v jako v rodinném kruhu. A právě rodina slečny doktorky, tvořila nejpočetnější skupinu účastníků. Dále tu byla paní s dcerou z prodejny krmiv a bývalé kolegyně MVDR. Dočkalové. A já, jako řidič, manžel #mojezlato a kamarád slečny doktorky. 😀

2014-05-03 15.09.21

Sraz účastníků kolaudační oslavy, byl naplánován na 13hod. Kdyby všichni věděli, jak skvělá bude atmosféra a zábava, určitě by byl začátek posunut na brzkou ranní hodinu. Díky neteři slečny doktorky, nebylo nouze o veselé momenty. Díky tatínkovi o veselé historky a vyprávění z veterinární i profesní praxe. Díky panu dr. Pourovi o vzpomínky na začátky veterinárních praxí obou pánů doktorů a hlavně, díky mamince slečny doktorky, nikdo neměl prázdný talířek, ani skleničku.

2014-05-03 15.08.34

Až když se venku začala dělat tma, zjistili jsme, jak čas strašně letí, když je bezvadná zábava. Postupně začali účastníci opouštět společnost, až zůstali jen rodiče a my z Prahy. Dlouho, dlouho jsme si ještě povídali a vzpomínali, na jejich spolupráci v pražské ordinaci. Všechno krásné musí skončit, ale slíbili jsme si, všichni, že se zase brzy sejdeme a navážeme, kde jsme včera večer skončili. 🙂

MVDr. Dočkalové přejeme úspěšné „rozjetí“ vlastní praxe, spokojené klienty a hodně „hodných“ pacientů. Je moc hodná, šikovná, talentovaná a už nyní, se o její veterinární ordinaci, začíná po Nymburku vyprávět jen to nejlepší!

Jestli znáte někoho z Nymburka a okolí, kdo pro svého zvířecího miláčka hledá šikovného veterináře, povězte mu o ordinaci MVDr. Dočkalové. Vaši přátelé pro svého mazlíčka u ní najdou podporu, šikovné ruce, dobré srdce, ale hlavně, kvalitního veterináře!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s