Máme doma Kubíka!

Kdyby mi včera někdo řekl, že dnes u nás bude spát @kloucek_vnoucek, tak bych se mu vysmál! Ale nikdo nezná dne, hodinu ani minutu, která dokáže změnit situaci. Včera večer se mě #mojezlato nezaptala, jestli neodvezeme #SkoroSnacha s Kubíkem na chirurgické ošetření, po odstranění pupečního pahýlku. Slovo dalo slovo, vyměnili jsme si se #SkoroSnacha několik SMSek, kdy je vyzvedneme a věděli jsme, že je dnes aspoň uvidíme.

2014-05-01 10.51.13

Dopoledne jsme naložili „vzácný“ náklad a vyrazili do Thomayerovi nemocnice. Kontrola byla rychlá, sestřička i pan doktor příjemní a pahýlek se krásně hojí, z čehož máme velkou radost. Při odchodu z nemocnice padl ze strany #mojezlato návrh, jestli by #SkoroSnacha s Kubíkem s námi nechtěli být celý den. Že bychom se vzájemně užili a večer je odvezli zase domů. Zastavili jsme se u nich doma pro věci, přeložili Kubíka do velkého kočárku a vyrazili.

2014-05-01 12.28.20

Nebyla by to #mojezlato, abychom se cestou nezastavili někde na nákup. Tentokrát to byla IKEA. #mojezlato odběhla na nákup a zbytek „posádky“ se posadil v jídelním koutku proti pokladnám. Dali jsme si Švédské kuličky a opečené brambory. K tomu bezedný kelímek s nápojem a čekali na babičku. Kubík celou cestu, na nákupu i po příjezdu domu spal. Sama #SkoroSnacha se divila, že tak dlouho ještě nespal. 🙂

2014-05-01 15.10.29

Jak se blížil večer, nebylo jasné, jestli u nás zůstanou přes noc, nebo je povezeme domů. Čas plynul a my si Kubíka s maminkou užívali, co to šlo, kdyby přeci jen k odjezdu došlo. Nakonec u nás zůstávají přes noc. Bude to první noc, kdy bude u nás spinkat náš první vnouček. 🙂

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s