Nejspokojenější miminko, je napapané miminko!

Ještě včera dopoledne to vypadalo, že #SkoroSnacha zůstane další den na JIPce. Pak ale dorazila zpráva, že ji překládají na normální pokoj a bude moc mít u sebe Kubíka. Aspoň přes den, na noc si jej vezmou sestry na novorozenecké oddělení.

#mojezlato nakoupila nějaké mléčné výrobky a odpoledne jsme jeli do porodnice. Zastihli jsme je akorát při krmení. 🙂 Spíš to tedy vypadalo, že mámin prs Kubíkovi nahrazuje dudlík, protože při kojení usínal. Pořád jej musela budit. Ale jak jej odendala od prsu, hned začal plakat. Střídali jsme se v utěšování. Nejlepší byla babička, (#mojezlato). Ta ho dokázala utišit jedna dvě.

image

Také jsme měli možnost být poprvé u přebalování. Doposud to dělaly sestry z novorozeneckého oddělení. Poprvé jsme tak viděli jeho „malé“ nožičky. Také pátý lék pupeční šňůry už pomalu černá a brzy odpadne. 🙂 Jak dostal čistou plenku, byl nejspokojenější. Jak řekla #mojezlato: „Bude to čistotné miminko.

image

Těžko se nám od něho odjíždělo, ale povinnosti jsou povinnosti. Já musel do práce a #mojezlato vyřizovat ještě nějaké záležitosti. Jen tatínek ještě zůstal. Než jsem #mojezlato vysadil z auta, dostali jsme několik MS zpráv. Kubík zase dostal hlad. Tentokrát už u jídlo „fóry“ nedělal. 🙂

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s