Zničit krtka!

znicitkrtkaTak jako se zahradník v Krtkovi rozhodl zničit krtka, který mu ničil tulipány, chemickým přípravkem, my jsme se rozhodli zlikvidovat plíseň, která se nám přes zimu v bytě udělala na stěně.

Představa je to krásná, informací a návodů je plný internet. My jsme se rozhodli použít ekologický přípravek Bio Repel, tzv. chytrou houbu. Na internetu je k dispozici video Televize Prima, prezentující její použití a samotnou aplikaci přípravku.

Na internetu je několik zásilkových obchodů, které vám jsou schopny přípravek zaslat poštou. To by však znamenalo čekat několik dní na doručení. Nejrychlejším způsobem je přímý nákup. Na webových stránkách přípravku, je seznam drogerií, které Bio Repel prodávají. Ani jedna z nich není v našem okolí. Také je zde napsáno, že přípravek je v prodeji v hobby marketech, jen není uvedeno ve kterých. Shodou okolností zasáhl do našeho hledání mimibazar.cz, známy fundovanými názory, radami uživatelů a výtvory všeho možného, i nemožného, druhu, kvality a obsahu.

I vyrazil jsem do prvního hobby marketu. Procházím regály, přípravek ne a ne najít. Ptám se vyškoleného personálu. Asi to pro ně byl pojem neznámý, ani Bio Repel, ani „chytrá houby“, nic jim to neříká. Nabízejí mi pouze penetraci, která mi v tuto chvíli je k ničemu. Odjíždím do dalšího kutilského „ráje“. Sava proti plísni prodávají několik druhů balení. Penetrace na zeď, to samé. Bio Repel hledám marně. Volá #mojezlato, jak jsem na tom s nákupem. Po pravdě ji říkám, že to vidím bledě. „Nevadí, našla jsem obchod na Praze 6, který jej prodává. Ráno tam zavolám.“, utěšuje mě vesele.

Zkouším hledat dál, přeci to nevzdám! Vzpomínám, jak vypadalo na internetu balení, ve kterém se přípravek prodává. Naposledy bloudím očima po regálu s přípravky na odstranění plísní. Rozprašovače, kanystry, plechovky, tuby, krabičky, všechno je v regálu seřazené podle velikostí, objemů a názvů. Najednou … na sloupu nohy regálu, na takovém nenápadné držáku s háčky, visí několik balení Bio Repelu. Přesně takové, jak je vyobrazeno na webu. Jen ta cena je poněkud odlišná. A to celkem podstatně. Nevadí, důležité je, že jej mají! Volám #mojezlato a vítězoslavně ji sděluji svůj objev!

Zítra doma vypukne Boj s houbou! A kde jsem Bio Repel – chytrou houbu – sehnal. V Bauhausu v Praze – Dolních Chabrech.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s