Jak jsem se stal šťastným předplatitelem @Zeitung_CZ magazínu!

Nepamatuji, kdy naposledy jsem si předplatil některé tištěné médium. Co jsem si chtěl přečíst, to jsem si našel na internetu. Jeden čas jsem pravidelně kupoval Respekt. Teď jsem rád, že knížku, vypůjčenou z knihovny, lze prostřednictvím mailu, prodloužit o další měsíc, jinak bych ji snad ani nebyl schopen přečíst.

Stát se předplatitelem má svoje nesporné výhody. Většinou se ke svému médiu dostanete dřív (nebo vlastně ono k vám), než běžný čtenář. Vydavatelé své předplatitele za jejich věrnost odměňují. Ať už je to jedním, či více čísly (počet kusů média, myslím) navíc, nebo drobnými dárky, které ke svému médiu přikládají. Navíc pro nové předplatitele nabízí nějaký exkluzivní dárek. Od ročního dálničního kuponu, přes stolní deskovou hru, až po diář s tužkou, aby si mohl poznamenat datum, kdy musí zaplatit prodloužení předplatného. Prostě jak říkám: „Být v klubu vyvolených má svoje výhody!

Tak proč jsem se tak dlouho tomu bránil já? Časopisy listuji pouze na wc, ve chvíli největší nouze, kdy si nestihnu z batohu vytáhnout knihu. Magazíny jsou fajn dárek pro příbuzné, protože oni by si je za tu cenu nekoupili. A nemám tolik peněz, abych mohl platit za něco, co jednou za rok odvezu do sběrny druhotných surovin, kde za to dostanu tolik, že to ani nepokryje náklady na benzín do auta, kterým jsem to těch 1000m do sběrny vezl. Takže proč utrácet za něco, co si ani neužiju?

Jenže! Ve chvíli, kdy se v internetovém The Zeitung objevil rozhovor s naftovým a mediálním magnátem Rosťou @stary_mrzout Oboňou, kde oznámil příchod nového tištěného média na český trh, řekl jsem si: „Teď je ta správná chvíle, stát se zase předplatitelem!“ Ještě jsem několik dní váhal, jestli do toho opravdu jít. Jestli to není náhodou od Rosti nějaký jeho nový marketingový tah, kterými se poté, co se stal naftovým magnátem na ropném poli v Ospalém Dallasu, celkem slušně proslavil (nic ve zlém Rosťo, děláš to dobře, přeji ti to a hlavně to dělej dál)!

Aniž by médii, televizními, rozhlasovými, tištěnými, ba dokonce ani internetovými, proběhla jakákoli zpráva, že se na mediální trh chystá nové periodikum, byl to opět náš milovaný Twitter, který přinesl první náznaky toho, že The Zeitung magazín nebude Aprílový žert, ale že se jedná o skutečnou věc!

zeitung_tisk

Nejprve se objevil snímek pana @prochyster, kdy první číslo The Zeitung magazínu pomalu opouští rotačku.

zeitung_siti

Vzápětí následovaný snímkem již sešitých prvních magazínů.

zeitung_magazin

A když se dnes na Twitteru @stary_mrzout objevil snímek připravených magazínů, k odeslání ke svým čtenářům, nebyl již důvod čekat, otálet, váhat, ale naopak jednat rychle a operativně objednat a zaplatit předplatné The Zeitung magazínu!

Teď již nezbývá, než netrpělivě vyhlížet poštovní doručovatelku, abych ji mohl galantně otevřít vchodové dveře (jako že náhodou) a zpoza rohu šmírovat, jestli se nám nepokouší zkušeným grifem, zastrčit objemnější zásilku do poštovní schránky. Až jej budu držet v ruce, budu moci zvolat jako František Venclovský: „Já su tak šťastné!“ Těším se, jako malý kluk, na své první číslo předplaceného The Zeitung magazínu!

P.S. Screeny z účtů @stary_mrzout a @prochyster, byly staženy a publikovány bez žádosti a souhlasu jejich majitelů. Snad mi to odpustí, ale já musel! Díky kluci. 🙂

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Jak jsem se stal šťastným předplatitelem @Zeitung_CZ magazínu!

  1. holyna napsal:

    No tak jsem do toho sel taky. Diky tobe.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s