Modelky jsou vždycky kočky!

Kamarádka #mojezlato otevírá veterinární ordinaci a poprosila nás, jestli by nemohla s našimi kočkami nafotit reklamní fotky pro svoje webové stránky. Řekli jsme si, proč ne, jsme pro každou legraci a rádi jsme ji vyhověli.

Jak se na reklamní focení připravují modelky? Nikdy jsem se žádné takové akce neúčastnil, tak mám jen představy, asi jako každý chlap. 😉 Základem je určitě koupání, fénování, česání, make-up, příprava zevnějšku a další „serepetičky“ kolem. U zvířat to není jiné, ale my nejsme žádná agentura, tak jsme jen naložili kočky do přepravek a vyrazili na místo nově vznikající veterinární ordinace. 🙂

Ordinace je téměř hotová, připravená k otevření. Zbývá jen několik posledních úprav a schvalovacích návštěv z příslušných orgánů. Pak již budou moci nemocná zvířátka využívat služeb šikovné slečny doktorky v útulném prostředí, které je umístěno uprostřed sídliště (po otevření vložím odkaz).

Před samotným focením #mojezlato pomohla s rozmístěním veterinárních léků, přípravků a doplňků, aby kompozice fotografií byla dokonalá. Když byl uklizen „nepořádek“, začala příprava na samotné focení. Pořád jsem čekal, odkud „vyskočí“ nějaký profesionální fotograf, aby výsledný efekt byl co nejdokonalejší. 😉 Fotograf se však nekonal, tato funkce byla nakonec svěřena mě. Dále bylo rozhodnuto, že s našimi kočkami, bude „pózovat“ Denis, jako model. 😀

A pak to začalo. Slečna doktorka připravena, Denis, jako majitel vyšetřované kočky, připraven, nezbývalo, než vypustit na „plac“ samotné modelky. Jako první se před objektiv „postavila“ Izzy. #majezlato, jako režisér, rozhodla, že první skupina fotografií bude na téma: „Čištění uší.“ Izzy totiž potřebovala vyčistit ušní maz, tak proč nespojit příjemné s užitečným. Fotil jsem ze všech úhlů, zblízka, z dálky, detail i celkovou kompozici.

Ještě než to Izzy přestalo bavit, udělal jsem několik fotek, jak sedí/leží na vyšetřovacím stole. Ale to už bylo opravdu všechno, co nám dovolila. Na řadu přišla Terezka. Zvolil jsme focení obou koček, aby bylo z fotek jasné, že se veterinární ordinace bude věnovat i postiženým zvířatům. U Terezky #mojezlato zvolila soubor fotek pod názvem: „Celkové vyšetření kočky.“ Focení opět probíhalo ze všech směrů, v detailech i celku.

Obě kočky byly trpělivé a focení zvládaly bez větších problémů. Jsou to však přeci jen zvířata, a když je to přestane bavit, tak je to prostě přestane bavit. Na rozdíl od lidských modelů, dají jasně najevo, že s focením je konec. 🙂 Byly umístěny zpátky do přepravek i s příslušnou odměnou. Cestou domů si zřejmě vyprávěly své zážitky, protože se ze zedních prostor auto neustále ozývalo kočičí mňoukání. 😀

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s