V lese je …

Konečně jsme se dostali do lesa. Původně jsme chtěli vyrazit už ráno. Celý týden vedro, včera pořádně zapršelo, mohly by se konečně objevit houby. 😉

Počasí je jako stvořené do lesa. Od rána sluníčko, z lesů stoupá pára. Slibujeme to psům už celý týden. Dopoledne nic. Žádná „akce„. 😦 Místo toho „velké“ prádlo a vaření. Vyrazíme tedy po obědě? Zase ne. Usínám u televize. Tak snad odpoledne.

Potřebujeme do města na nákup, spojíme tedy příjemné s užitečným. Z odpoledne je pomalu podvečer a my jsme pořád v chalupě. Psi se už nemohou dočkat. Konečně vyrážíme.

V lese jsme za chvilku. Psi vyskakují z auta a nasávají lesní „vůni„. Les voní krásně. Po dešti je v lese vždy nejlepší vzduch.

Vyrážíme po cestě po nitra lesa. Cesta je zarostlá, už sem dlouho nikdo nevyvážel žádný „bordel„. 🙂 Chodíme po vyšlapaných cestičkách. Mezi stromy to ani nemá cenu chodit. Les je zarostlý, nevyčištěný. Všude plno větví, které tu zůstaly po těžbě dřeva. Hlavní cesty rozježděné od traktorů.

V jednu chvíli kousek od nás proběhne mladý srnec. Naštěstí reagujeme dřív než psi a stačíme je zadržet. Jsou to psi panelákoví, ti se divokých zvířat bojí! 😀

image

Pomalu se vracíme k autu. Nikde ani muchomůrka. Žádné maliny, ani jahody. Našel jsem jen dvě kuličky borůvek. Nikde nic, pusto prázdno. Jsme zklamaní. Aspoň psi se vyvenčili. Snad, až budeme #navsi příště. Příležitostí bude ještě dost.

Jedeme ještě do města na nákup. Spravujeme si chuť nákupem sladkostí a psi dostávají rohlík. 😉 Tolik jsme se do lesa těšili.

Hezký večer 🙂

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s