Večerní koupání

Není nic příjemnější, než se po rozpáleném dni vykoupat. Při západu slunce v lesním potoce. Zní to romanticky, že? 😉

Večer jsme naložili psy do auta a jeli k rybníku, aby si zaplavali. Potřebovali se zbavit staré podsady a také se osvěžit po dalším spalujícím dni.

Ouha, u rybníku ještě byli lidi. 😦 Pustit mezi ně dva psy, jsme nechtěli. Kam teď? Zkusíme to do lesa, do potoka. Po včerejším přívalovém dešti všude leží větve, ale projet se dá. Máme oblíbené místo, kam chodíme se psy. Bacardi si tam může zaplavat a Ája si chodí v mělké vodě.

Cestičkou sejdeme k potoku. Bubák je jak u „vytržení„, cítí, že bude moci konečně do vody. Pod mostem je brod a kousek výš už voda hluboká tak, aby mohl plavat. Musíme nejprve z vody odstranit klacky, které z ní trčí. Bere to jako hru a vrhá se do vody. Máme co dělat, aby se na ně nenapíchnul. Koryto je čisté, konečně může plavat.

Je jako dítě. Máme s Denisem co dělat, abychom ho uhlídali. Zkouším vzít do „hloubky“ Áju, ale té se nechce. Chodí s #mojezlato jen tam, aby vodu měla maximálně po bříško. Střídáme se s Denisem v „hlídání“ Bacardiho. Přeci jen jsme v lese.

V nejlepším je dobré přestat. Vracíme se cestou k autu. Bacardi se pořád otáčí, že by si dal ještě jedno „potoční“ kolečko. Zase příště, pro dnešek to stačilo, nic se nemá přehánět. U auta psi utíráme do připravených ručníků. Jedeme zpět do chalupy. Psi jsou spokojení, že mohli do vody a my, že jsme si to mohli užít s nimi.

Hezký večer 🙂

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s