Gůd obchod

Na chalupě jsme odkázáni na mobilní internet. Svého času se nám osvědčil předplacený internet od O2. Nabili jsme kredit vždy jen na dobu pobytu a užívali si, tehdy, nejrychlejší internetové připojení, které #navsi bylo k dispozici. 🙂

Od loňského léta jsme na chalupu jezdili jen o víkendu, tak jsem si vystačil s internetem v mobilu a #mojezlato jej oželela úplně.

Před odjezdem na dovolenou jsem chtěl SIM kartu dobít. A ejhle, karta nebyla aktivní. Jojo, rok je dlouhá doba a když karta „leží“ celou dobu v šuplíku, operátor ji jednoduše odpojí.

Nic se neděje, v Penny prodávají SIM karty za 50Kč, dobijeme kredit a bude zase „internet v chalupě„. Nákup dostal na starost Denis. Večer koukám, na stole leží dvě balení. Prý výhodná akce 1+1 zdarma, za 55Kč. „No nekup to, když je to tak levné.“ 😀

Po příjezdu na chalupu jsme zjistili, že jsme ani jednu kartu nenabili. Pojedeme do města na nákup, tak v Tescu jednu kartu nabijeme. Budeme #navsi týden, tudíž nám stačí dobít za 350Kč a budeme mít internet na 10 dní.

Jak „bloudíme“ obchodem, padnou moje oči na stojan s O2 Mobilní internet sadou. SIM karta s USB modemem a 5 týdnů internetu v ceně. Sada je v akci za 350Kč! 😮 Má tedy cenu dobíjet? Nemá, sada je v nákupním vozíku a jedeme k pokladně.

Pokladní si neví rady, co s prázdnou krabicí a volá vedoucí. Asi je zde o tyto výhodné sady velký zájem! 😉 Ale vedoucí je žena na svém místě„, hbitě se vrací s kompletní sadou. Cena na displeji pokladny je 699Kč! 😮

Pokladní znovu volá vedoucí a já ji vedu ke stojanu, kde ji ukazuji cedulku s AKCÍ a cenou 350Kč. Cedulka v mžiku mizí a my jsme požádáni, ať zaplatíme plnou cenu, že nám na informacích polovinu cenu vrátí. Paní vedoucí osobně! 😮 Platíme 699Kč a u informací mi paní vedoucí vrací 350Kč. Zároveň se nám moc omlouvá a jako „odškodnění“ dostáváme poukaz na slevu PHM u čerpacích stanic Tesco a Benzina.

Takový přístup ze strany Tesco, po zkušenostech z Prahy, nás mile překvapil a hlavně potěšil. „Tak je to správně, tak to má být!“ Za 350Kč máme „internet v chalupě“ na pět týdnů a za dalších 55Kč dvě O2 mobilní čísla, která se mohou někdy hodit.

Hezký den 🙂

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice takhle mi tu žijem, z mobilu se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s