Pod most 3,3m, se kamion nevejde!

Včera mi říkal kolega, že ve Vysočanech zůstal pod mostem zaklíněný kamion. Podle jeho vyprávění, se to mělo stát ve Kbelské, směrem do Vysočan. Mělo se jednat o zvýšený návěs. Bylo mi to divné, protože před otevřením Vysočanské radiály, tudy projížděla veškerá tranzitní doprava, ze severní části Prahy. I nadrozměrné náklady.

Ráno jsem jel z práce vlakem. A protože je svátek, jezdím až na Nádraží Prahy – Vysočany. Když jsem přecházel koleje k autobusu, všiml jsem se odstaveného návěsu v místě, kam se normálně kamiony nedostanou. A v tom mi to došlo! Ten kamion nebyl zapříčený ve Kbelský, ale v Jandově ulici, pod železničním viaduktem.

2013-05-08 06.09.35
Už na Proseku, je dopravní značka o výšce mostu 3,3m. Je s podivem, že řidič maďarského kamionu, firmy Waberer’s, které jsou vybaveny nejmodernější satelitní a telemetrickou technikou, se do takového místa dostal. Ale to už jistě vysvětlil Policii. Už když jsem tudy jezdil do školy, bylo poměrně časté, že pod mostem bylo zaklíněno nákladní vozidlo. Jednou dokonce i jeřáb.

most-Jandova

Google Maps

Překládka nákladu nebude jednoduchá. Místo na manipulaci minimální a návěs je poměrně vážně poškozen. Ve chvíli, kdy jsem jej fotil, byl provizorně zpevněn kurty. Celé čelo je vyvráceno, střecha poškozená, boční plachta zřejmě nepůjde shrnout. Pro řidiče to bude hodně tvrdá zkušenost, že navigaci nelze věřit na 100%.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice zápisky truckera se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s